Zdrowie dziecka Kategoria: Zdrowie dziecka

Zdrowie dziecka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Zabawki »

  ZabawkiZabawki, to przedmioty, które nigdy nie przejdą do lamusa. Zawsze zdarzy się dobra okazja do podarowania maluszkowi zabawki dla niemowląt, czy tak fantastycznego przedmiotu, jakim jest kuchnia dla dzieci. W naszym sklepie znajdą Państwo mnóstwo interesujących przedmiotów, które bez cienia wątpliwości wspaniale nadadzą się na prezent dla dziecka. Wszystkie proponowane przez nas przedmioty przeszły rygorystyczne testy bezpieczeństwa, co daje Państwu gwarancję, że są przyjazne dzieciom. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubrania ciążowe »

  Ubrania ciążoweBogaty wybór wygodnej odzieży ciążowej do kupienia w sklepie internetowym MjakMama.pl. Jest to akuratna alternatywa dla ciężarnych pań – można zamawiać produkty bez konieczności opuszczania domu. Lista tanich ubrań ciążowych zilustrowano zdjęciami i tabelami rozmiarów. Dzięki temu bez trudu dokonuje się zakupu odpowiednich do figury spodni, bluzek czy spódnic ciążowych. Dzięki sprężystości tkanin oraz opcji ich regulacji, odzież ciążowa może być noszona wraz z upływem czasu. Wybór zawiera ubrania ciążowe na każdą okazję – na co dzień, na bankiet, na wycieczkę. Do nabycia także akcesoria dla mam karmiących – biustonosze do karmienia, laktatory. Niskie ceny i prędka dostawa do domu.

  Data dodania: 24 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Terapia sensoryczna »

  Terapia sensorycznaTerapia sensoryczna jest to ogólnie mówiąc proces neurologiczny, który organizuje wrażenia jakie płyną z ciała i środowiska w taki sposób, aby mogły być użyte do konkretnego działania. W tego typu procesie informacje, które dostaje nasz mózg ze wszelkich zmysłów w odpowiedni sposób segreguje, rozpoznaje, interpretuje jak też łączy ze sobą. Można powiedzieć, że integracja sensoryczna łódź ma na celu to, żeby zmysły dostarczały informacji o fizycznej kondycji naszego ciała oraz otoczenia wokół nas. Wszelkie te dane pochodzą z receptorów wzrokowych, słuchowych, przedsionkowych, dotykowych, węchowych i smakowych, a mózg nieustannie porządkuje te wiadomości, poprzez ich lokalizację, rozpoznanie, segregację oraz zespolenie. Jakiekolwiek zaburzenia w integracji wpływają negatywnie na szczególne funkcje organizmu dziecka. Ażeby przywrócić prawidłowość funkcjonowania tego typu procesu neurologicznego stosowana jest terapia sensoryczna. Ma ona w głównej mierze postać swego rodzaju „naukowej zabawy”. Podczas takiej terapii nie uczy się dzieci konkretnych umiejętności lecz poprawiając integrację sensoryczną wzmacnia procesy nerwowe, które leżą u podstaw tych umiejętności. Trzeba podkreślić, że terapia sensoryczna nie jest wyuczonym stale powtarzanym schematem ćwiczeń.

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Autyzm »

  AutyzmPiotruś i Mateuszek od małego cierpią na autyzm, natomiast ich mama codziennie toczy walkę o lepszy los dla swoich chłopców. Swoją walkę opisuje na stronie WWW autyzmpiotrmateusz.pl, prosząc równocześnie o modlitwę i wsparcie finansowe. Wchodząc na blog mamy Piotrusia i Mateuszka przeczytasz jak pomóc jej dzieciom, przeczytasz historię ich rehabilitacji a także dokumentację ich choroby. Dla chłopców liczy się każda pomoc. Piotruś i Mateuszek od dziecka cierpią na autyzm, natomiast ich mama nieustannie prowadzi walkę o normalne życie dla swoich dzieci. Swoje zmagania opisuje na witrynie internetowej autyzmpiotrmateusz.pl, prosząc jednocześnie o wsparcie duchowe i finansowe. Zaglądając na blog mamy Piotrusia i Mateuszka przeczytasz jak pomóc jej dzieciom, zapoznasz się z historią ich leczenia jak też dokumentację ich choroby. Dla Mateuszka i Piotrusia liczy się każda pomoc. Piotruś i Mateuszek od małego walczą z autyzmem, zaś ich mama każdego dnia prowadzi walkę o lepszy los dla swoich ukochanych dzieci. Swoje wysiłki opisuje na witrynie WWW autyzmpiotrmateusz.pl, prosząc jednocześnie o wsparcie duchowe i finansowe. Wchodząc na blog mamy Piotrusia i Mateuszka przeczytasz jak pomóc jej dzieciom, poznasz historię ich leczenia a także dokumentację ich choroby. Dla nich każda pomoc jest na wagę złota.

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Zdrowie dziecka

Zdrowie dziecka - nowa podkategoria:

Nazwa: