Strony związane z hasłem 'meble dziecięce':

 • Meble dla dzieci »

  Meble dla dzieciW konstruowaniu pomysłowych regałów nie ma dziś żadnych ograniczeń - dostępne są najrozmaitsze materiały i elementy konstrukcyjne Meble młodzieżowe można zrobić więc samemu i zadowolić dziecko. Widząc gotowe, lekkie i prosie regaty, zadajemy sobie czasami pytanie, dlaczego się nie przewracają lub nie załamują. Nogi są wykonane z aluminiowych rurek o średnicy 30 milimetrów. Pręty i rurki można kupić w sklepach z materiałami metalowymi i przyciąć na odpowiednią długość piłką do metalu. Wskazówka praktyczna: otwory w rurkach aluminiowych należy najpierw przewiercić pięciomilimetrowym wiertłem, dopiero potem dziesięciomilimetrowym. Jeśli ktoś chce dostosować pokój do potrzeb dzieci, może wykorzystać plastikowe uchwyty w kształcie różnych zwierzątek.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pokój dziecięcy »

  Pokój dziecięcyNiemowlęta najlepiej czują się w pobliżu rodzicieli, w pierwszym okresie życia odrębny pokój nie jest więc nieodzowny, wystarczy kącik w sypialni rodziców. Wszelki dziecinny pokój jest oddzielnym, magicznym światem. Podłoga w pokoju musi być nie tylko bezproblemowa w czyszczeniu oraz odporna na zabrudzenia, ale najlepiej by ocieplała wnętrze, pełniła funkcję izolacyjną, była na tyle miękka żeby łagodzić upadki oraz sporządzona z materiałów, mających odpowiednie atesty. W pierwszych miesiącach życia zmysły dziecka intensywnie się rozwijają, więc w otoczeniu łóżeczka powinny znajdować się barwne obiekty skupiające uwagę, pozytywka, kolorowa lampka lub półka z misiami, mata z obrazkiem. Tradycyjne łóżeczko szczebelkowe, łóżeczko ze skrzynią, albo łóżeczko kołyska sprawdź, jaka jest oferta na stronie pokojdzieciecy. Dzieci lubią różnobarwne wymyślne wzory i motywy z ulubionych bajek, kolorowa wykładzina, tapeta czy meble pozytywnie oddziałuje na wyobraźnię. Warto zadbać żeby aranżacja pokoju odpowiadała zamiłowaniom. Dwoje dzieci w jednym pokoju wymaga specjalnych rozwiązań, zagwarantowanie dogodnego miejsca na zabawę, naukę oraz odpoczynek to wielkie wyzwanie. Alternatyw aranżacji pokoju dziecięcego są niezliczone, a projektanci prześcigają się w projektach.

  Data dodania: 21 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Meble dziecięce »

  Meble dziecięceJeżeli wypatrujesz prestiżowych mebli dziecięcych wejdź na stronę sklepu Bimbus.com.pl
  Został on zbudowany z myślą o dzieciach i ich potrzebach. Odkryjesz tam dużo akcesoriów domowych dla Twojego dziecka, dzięki temu sprawisz, że będzie czuło się w samej rzeczy jak w domu. Poza tym zabawki i ubrania dziecięce renomowanych fabrykantów, a wszystko to utrzymane w Lekkich barwach. Zasobne akcesoria oraz roztropne ceny pozwolą Państwu wybrać wyrób odpowiadający wszelkim gustom. Są tu towary dla dzieci w każdym wieku.

  Data dodania: 21 09 2012 · szczegóły wpisu »