Pozostałe strony o dzieciach Kategoria: Pozostałe strony o dzieciach

Pozostałe strony o dzieciach - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Zabawki »

  ZabawkiZabawki, to przedmioty, które nigdy nie przejdą do lamusa. Zawsze zdarzy się dobra okazja do podarowania maluszkowi zabawki dla niemowląt, czy tak fantastycznego przedmiotu, jakim jest kuchnia dla dzieci. W naszym sklepie znajdą Państwo mnóstwo interesujących przedmiotów, które bez cienia wątpliwości wspaniale nadadzą się na prezent dla dziecka. Wszystkie proponowane przez nas przedmioty przeszły rygorystyczne testy bezpieczeństwa, co daje Państwu gwarancję, że są przyjazne dzieciom. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sesje dla dzieci, Zdjęcia dzieci »

  Sesje dla dzieci, Zdjęcia dzieciZdjęcie jest pamiątką, która uwiecznia najpiękniejsze chwile z naszego życia i pozwala zachować wspomnienia. Fotolove.pl pokazuje pracę Dagmary Bessinger - fotografa pracującego na najwyższej jakości sprzęcie, przy użyciu najnowocześniejszych technologii fotograficznych. Na stronie znajdują się dotychczasowe prace, portfolio oraz blog. Fotograf zajmuje się przede wszystkim fotografią dziecięcą i w związku z tym organizuje profesjonalne sesje dla dzieci. Zdjęcia dzieci wykonywane są z troską o wygodę i swobodę małych Klientów. Obiektywem chwyta wydarzenia w życiu młodego człowieka począwszy od zdjęcia w ciąży tzw. sesja z brzuszkiem, pierwsze urodziny, czas spędzony w żłobku oraz różnego rodzaju emocje. Ostatnio bardzo na topie jest zamawianie fotografa na chrzest, a usługę tą można również znaleźć na stronie www.fotolove.pl. Zapraszam do wizyt oraz do zapoznania się z ofertą w której m.in. sesja z brzuszkiem

  Data dodania: 06 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Atrakcje dla dzieci »

  Atrakcje dla dzieciatrakcje dla dzieci
  agencja promocji, atrakcje dla dzieci, dzieci
  Polecamy domenę firmy promocyjną i twórcę zabawy. Funkcjonujemy parę lat przez wzgląd na co umiemy podołać nawet najśmielszym zadaniom, wyprodukowane za pośrednictwem nas programy są zawsze wyjątkowe. Zabawy nasze zabawiają i dodatkowo uczą co jest wyjątkowo ważne gdy mamy na myśli zabawie przeznaczonej dla naszych najmłodszych jakim należy zapewnić poprawny rozwój oraz także umożliwić kontakt z rówieśnikami. Mamy w naszej propozycji dużo projektów nadających się dla najmłodszych każdy rodzic odnajdzie coś odpowiedniego. Posiadamy specjalne oświetlenie, nagłośnienie, sceny. Aranżujemy również zabawy służbowe. Wyprodukowanie takiej zabawy poleciło nam już parę dużych znanych marek, wszystkie ona zadowolone z zorganizowanej imprezy. Inspirujemy do zapoznania się zfirmową propozycją w przypadku wątpliwości zachęcamy do kontaktu chętnie wspomożemy.

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dawca szpiku »

  Dawca szpikuPodaruj życie jest Fundacją zajmującą się organizowaniem przyczepów szpiku kostnego dla chorych dzieci oraz osób dorosłych. Jest to jedna z największych i najlepiej prosperujących Fundacji w Polsce poświęconych problemowi białaczki. Cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a co za tym idzie ogromnym wsparciem na całym świecie. Fundacja Urszuli Smok dzięki swoim działaniom udowadnia, że białaczka jest uleczalna, ale tylko i wyłącznie przy wsparciu innych osób. Dawca szpiku może zarejestrować się w Rejestrze Dawców Szpiku Kostnego, a każdy z Nas może przekazać 1% podatku dla Fundacji, pieniądze zebrane będą wykorzystane na rzecz przeprowadzenia badań.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Pozostałe strony o dzieciach

Pozostałe strony o dzieciach - nowa podkategoria:

Nazwa: