Ciąża i poród Podkategoria: Ciąża i poród

 • Zabawki »

  ZabawkiZabawki, to przedmioty, które nigdy nie przejdą do lamusa. Zawsze zdarzy się dobra okazja do podarowania maluszkowi zabawki dla niemowląt, czy tak fantastycznego przedmiotu, jakim jest kuchnia dla dzieci. W naszym sklepie znajdą Państwo mnóstwo interesujących przedmiotów, które bez cienia wątpliwości wspaniale nadadzą się na prezent dla dziecka. Wszystkie proponowane przez nas przedmioty przeszły rygorystyczne testy bezpieczeństwa, co daje Państwu gwarancję, że są przyjazne dzieciom. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • FamilyService.pl - portal dla kobiet w ciąży i rodziców »

  FamilyService.pl - portal dla kobiet w ciąży i rodzicówFamilyService.pl jest portalem dla kobiet w ciąży oraz mam i rodziców dzieci w wieku do 9 lat. Znajdziesz w nim wiele porad na temat ciąży, porodu i macierzyństwa. Zakładając konto i podając swoje dane o ciąży oraz wieku dziecka po zalogowaniu treści będą dostosowane do danego tygodnia ciąży w którym jesteś lub do wieku Twojego dziecka. Na naszym forum będziesz mieć możliwość poznania wielu innych kobiet w ciąży, mam i rodziców z którymi możesz się wymieniać doświadczeniami. Dla użytkowniczek serwisu często są organizowane konkursy z nagrodami. Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Krew pępowinowa »

  Krew pępowinowaJesteś przekonany, że poczyniłeś wszystko by zabezpieczyć przyszłość swego dziecka? Czy na pewno wszystko? Zachodni Bank Komórek Macierzystych ma do zaoferowania szczególną szansę pobrania drogocennych komórek macierzystych. Medycyna robi błyskawiczne postępy. Prawdopodobnie już za kilkanaście krew pępowinowa będzie lekiem na wszelkie choroby twego dziecka. Nie pozbawiaj go tej możliwości. Już dzisiaj krew pępowinowa przydaje się w leczeniu wielu chorób. Ten Bank gwarantuje bezpieczne pobranie i zabezpieczenie komórek macierzystych twej pociechy.

  Data dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studio Belly Session - sesja zdjęciowa w ciąży »

  Studio Belly Session - sesja zdjęciowa w ciążyArtystyczne sesje fotografii ciążowej tylko w Belly Session Studio. Jest to pierwsze w Polsce studio fotograficzne w tej specjalnosci. Uchwycenie wyjątkowego momentu życia, piękno ciała i kumulacja pozytywnych emocji wszystko to działa na nasze kobiece zmysły. Zapraszamy kobiety w ciąży oraz rodziny z dziećmi na niestandardoweą sesję fotograficzną. Warto zapamiętać i uwiecznić ten magiczny okres w życiu kobiety bo ciąża jest tematem kobiecym, modnym oraz sexy. Prowadzimy również sprzedaż autorskich projektów w formie papierowych powiększeń do wystroju wnętrz.

  Data dodania: 28 10 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią:

Ciąża i poród - nowa strona:

Adres: